• Товаров: 0
  • Сумма: 0.00 грн
  • +38(066)881-55-46
  • +38(068)325-22-63

Новости

Продавец мебели

                                                                                                                                                                                    

Разнорабочий

                                                                         

Столяр - мебельщик 3 500 грн

                                                                        

Замовляючи товар у нашому Інтернет-магазині ТВК «ФОРТЕЦЯ» Ви маєте можливість скористатись наступними способами доставки:

№ 1 САМОВИВІЗ

Якщо Ви бажаєте вибрати товар на місці (або просто ознайомитися з асортиментом), виникла потреба у оперативному одержанні замовлення, або Вам зручніше забрати замовлення прямо з магазину, то найбільш оптимальним варіантом є САМОВИВІЗ. До речі, даний спосіб одержання замовлення дозволяє скоротити витрати на оплату та  доставку, при цьому розрахуватись Ви можете на місці і сплачуєте тільки вартість товару за цінами, вказаними на сайті.

№ 2 ДОСТАВКА НАШОЮ КОМПАНІЄЮ

Доставка по Балтському та прилеглих районах здійснюється кур'єрською службою нашого підприємства після одержання 100% передоплати.

Як замовити:

  1. Зв’яжіться з представником нашого магазину щоб повідомити про свій вибір та отримати реквізити для оплати. Реквізити для переказу коштів відправляються по електронній пошті або SMS.

ВАЖЛИВО! Після оплати обов’язково повідомте про переказ коштів.

  1. Після підтвердження передоплати з Вами зв’язується співробітник нашого підприємства та узгоджує адресу та дату доставки товару (перед виїздом кур’єр повідомляє про готовність доставки і час в який він має прибути). Оплату послуги доставки Покупець приймає на себе.

№ 3 ДОСТАВКА ТРАНСПОРТНОЮ КОМПАНІЄЮ

Доставка по Україні здійснюється сторонніми кур'єрськими службами (Укрпочта, Ін-Тайм, ДелівериМіст-Експрес,  Нова пошта тощо) після одержання 100% передоплати.

Як замовити:

  1. Виберіть найбільш зручну компанію.Для цього зайдіть на її сайт, знайдіть адресу представництва в Вашому місті та тарифи.  
  2. Зв’яжіться з представником нашого магазину щоб повідомити про свій вибір та отримати реквізити для оплати. Реквізити для переказу коштів відправляються по електронній пошті або SMS.

ВАЖЛИВО! Після оплати обов’язково повідомте про переказ коштів.

  1. Після підтвердження передоплати товар упаковується й відправляється Покупцю на протязі доби.Оплату послуг сторонніх організацій Покупець приймає на себе.Після відправлення посилки наш співробітник повідомляє номер декларації, що присвоюється посилці при відправленні та вартість доставки. 
  2. Отримайте посилку у відділенні транспортної компанії Вашого міста, при одержанні необхідно пред'явити паспорт одержувача (тому при оформленні замовлення необхідно вказати повні Прізвище, Ім'я, По-батькові одержувача) і знати номер декларації на посилку.

УВАГА!  По Україні товари доставляються після 100% оплати замовлення. До речі розрахунок проводиться в гривні! Спосіб і час доставки визначається з кожним клієнтом індивідуально!

У випадку обміну й повернення товару належної якості Покупець оплачує витрати по транспортуванню товару.

 

 

Вход на сайт

Забыли пароль?
Зарегистрироваться